Baumit SilikatTop Zobraziť väčšie

Baumit SilikatTop silikátová omietka 1,5K 25 kg

Nové

Prefarbená silikátová fasádna omietka na báze vodného skla pre vonkajšie použitie. Farebnosť - 654 odtieňov podľa vzorkovníka Baumit Life. Dodávaná v 1,5 mm škrabanej štruktúre.

Viac detailov

73,38 €

55,00 € s DPH

45,83 € bez DPH

Do 3 dní

-18,38 €

Baumit SilikatTop je tenkovrstvová silikátová omietka pre vonkajšie použitie. Jedná sa o priemyselne vyrábanú pastéznu tenkovrstvovú prefarbenú omietku na báze draselného vodného skla. Je súčasťou tepelnoizolačných systémov Baumit Star a Baumit Pro. Omietka je vysoko paropriepustná, vodeodolná a odolná voči nepriaznivým klimatickým podmienkam.

Farebné odtiene: biela alebo tónovateľná podľa vzorkovníka Baumit Life - 654 odtieňov (odtieň napíšte do poznámky k objednávke)

Použitie: Konečná povrchová úprava fasád na podklad ako sú: tepelnoizolačné systémy, minerálne omietky a stierky, betón, sanačné omietky. Obzvlášť vhodná na sanáciu a renováciu starých stavieb a pamiatkovo chránených objektov. Na vonkajšie použitie.

Aplikácia: Omietka sa nanáša pomocou nerezového hladidla vo vrstve odpovedajúcej zrnitosti. Konečná štruktúra sa vytvára
plastovým hladidlom.

Výdatnosť: 10 m2 / 25 kg

Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste.

Prevziať

Podobné produkty