HeneVital Reinigungsbalsam 1l Zobraziť väčšie

HeneVital Reinigungsbalsam 1l

901717

Nové

Čistiaci balzam na naolejované a navoskované nábytkové plochy a podlahy.

Balenie: 1l

Viac detailov

29,51 €

15,00 € s DPH

12,50 € bez DPH

Na sklade

-14,51 €

HeneVital Reinigungsbalsam je koncentrovaný čistiaci a ošetrujúci prostriedok s jemnou vôňou a neutrálnym pH pre naolejované, navoskované alebo nalakované nábytkové plochy a podlahy. HeneVital Reinigungsbalsam odstraňuje nečistoty rozpustné vo vode, priedušnosť dreva pritom ostáva zachovaná.

Použitie: Pre hodnotný nábytok z masívneho dreva, drevené podlahy a iné predmety z dreva. HeneVital čistiaci balzam je vhodný aj na čistenie lakovaných povrchov dreva. Rovnako odporúčané pre čistenie a ošetrovanie PVC a iných plastových povrchov. Po aplikovaní sa vytvorí ďalšia opotrebovacia vrstva, čím sa predlžuje životnosť podkladového náteru.

Spôsob nanášania: Na bežné čistenie a starostlivoť rozriedime 50ml (7 vrchnákov) v 5L vody. Vlhkou, nie mokrou handričkou aplikujeme na povrch a tým pádom máme v jednom kroku povrch aj ošetrený aj vyčistený. V prípade silného znečistenia, alebo v prípade potreby silnejšieho ochranného účinku je potrebné zvýšiť dávku rozriedenia na 100ml v 5L vody. Prebytočné množstvo utrieme suchou handrou.

Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste.

Prevziať