Leica LINO L2P5G zelený laser Zobraziť väčšie

Leica LINO L2P5G zelený laser + statív

864435S

Nové

Leica LINO L2P5G je zelený laser, ktorý vytyčuje 2 čiary a 5 bodov.  Dosah lasera LINO L2P5 je 35m, Dosah s prijímačom: 80m, Presnosť: 1,0mm/5m, Farba lasera: zelená, Napájanie: Li-Ion akumulátor alebo 3 x AA batéria.

Viac detailov

538,80 € s DPH

449,00 € bez DPH

Do 2 - 3 dní

Laser Leica LINO L2P5G je používa najlepšiu technológiu zeleného laserové lúča, vďaka ktorej je viditeľnosť laserových čiar až 4x lepšie viditeľná. Zelený čiarový a bodový laser vytyčuje okrem dvoch navzájom kolmých línií aj 5 laserových bodov. Tieto zelené laserové body medzi sebou zvierajú presný 90° uhol a využijete ich na prenášanie pravých uhlov, ale vynikajúco splnia aj funkciu laserovej olovnice pri prenášaní bodu medzi podlahou a stropom. LINO L2P5 je tak ideálny merací laser pre suchú stavbu, montáž sadrokartónových stien alebo elektrikárske práce.

Vynikajúci pracovný dosah

Švajčiarska optika Leica v kombinácií s prémiovými zelenými lasermi zaručujú, že laserový lúč vodováhy LINO L2P5G je voľným okom viditeľný až do vzdialenosti 35 metrov a v prípade potreby je ho možné zväčšiť použitím prijímača Leica RGR 200 až na 80 metrov.

Magnetické uchytenie lasera

Multifunkčná laserová vodováha Leica LINO L2P5G sa dodáva s unikátnym držiakom, ktorý vďaka použitiu silných magnetov rýchlo a jednoducho upevníte na akýkoľvek kovový podklad. Okrem magnetického uchytenia je držiak lasera vybavený dvomi závitmi, vďaka ktorým ho v prípade potreby jednoducho uchytíte na statív s 5/8" alebo 1/4" šroubom.

Vymeniteľné krycie sklo lasera

Najčastejšou závadou krížových laserov je rozbitie alebo prasknutie krycieho skla. Ak aj laser s rozbitým sklíčkom funguje, tak sa do vnútorného mechanizmu dostáva prach a vlhkosť. To časom spôsobí úplnú nefunkčnosť lasera. Kým väčšina konkurenčných krížových laserov po rozbitý sklíčka musí ísť v lepšom prípade do servisu, v horšom na odpis, Leica LINO L2P5G má unikátne riešenie v podobe jednoducho vymeniteľného sklíčka. Rozbité sklíčko na laseri si tak vymeníte aj bez špecializovaného servisu. Aj to je dôvod, prečo sa investícia do krížového lasera Leica LINO oplatí.

Držiak Leica twist 360 + UAL 130 ZADARMO

Nová generácia zelenej laserovej vodováhy Leica LINO L2P5G sa dodáva s praktickým držiakom Leica TWIST 360, ktorý má namiesto šroubu pre naskrutkovanie lasera magnetický úchyt. Vďaka tomuto riešeniu je osadenie lasera do držiaku otázka sekundy - LINO L2P5G stačí položiť na držiak a je to. Žiadne šroubovanie, žiadne poškodené závity.

K zelenému krížovému laseru LINO L2P5G navyše celkom zadarmo získate výškovo nastaviteľný adaptér Leica UAL 130, pomocou ktorého dokážete rýchlo a pohodlne meniť výšku lasera v rozsahu 130 mm.

Tri spôsoby napájania

Laserová vodováha Leica LINO L2P5G má tri rôzne spôsoby napájania. Okrem držiaka alkalických batérií sa k laserovej vodováhe Leica LINO dodáva aj výkonná Li-Ion batéria, ktorá na jedno nabitie dokáže poháňať zelený laser nepretržite až 28 hodín.

Ak by Vám nestačili ani tieto dve riešenia, tak LINO L2P5G môžete napájať priamo zo siete pomocou nabíjačky pripojenej do Li-Ion batérie. Veľkou výhodou konštrukcie lasera je možnosť vymieňať batérie bez toho, aby ste museli laser odmontovať z držiaku alebo statívu.

Leica LINO L2P5G OBSAH BALENIA

1 x Zelený krížový laser Leica LINO L2P5G
1 x Magnetický držiak Leica TWIST 360
1 x Výškovo nastaviteľný adaptér Leica UAL 130
1 x Leica statív TRI70
1 x Držiak alkalických batérií
1 x Li-Ion batéria s výdržou 28 hodín na jedno nabitie
1 x Nabíjačka
1 x Zelená cieľová platnička
1 x Kufor Leica

Parametre produktu

Klasifikácia laseruTrieda 2
Rozsah samonivelácie [°]±4
Rozsah vertikálnej čiaryViac ako 170°
Rozsah horizontálnej čiaryViac ako 180°
OdolnosťIP54

Príslušenstvo

  • Na sklade

    Set obsahuje:1 x Leica RGR 200 1 x Držiak prijímača pre uchytenie na nivelačnú latu 2 x AA batéria Quick Start manual Leica Personal Service Card – Predĺženie záruky na 3 roky Leica Geosystems Calibration Certificate Blue

    192,00 €

Podobné produkty