Leica NA324 nivelačný prístroj

840382Q2

Nové

Nivelák Leica NA324 má vynikajúci 36 mm objektív s vysokou svetelnosťou, 24 x násobné zväčšenie obrazu, pracovný dosah 70 m.

Viac detailov

270,00 €

216,00 € s DPH

180,00 € bez DPH

Do 2 - 3 dní

-54,00 €

Leica NA324 je základný optický nivelák, ktorý je špičkou vo svojej cenovej kategórii. Nivelák Leica NA324 je určený pre menšie stavebné projekty, pri ktorých je potrebný jednoduchý, presný a spoľahlivý nivelačný prístroj. Napriek nízkej cene je nivelák Leica NA324 vybavený kvalitnými komponentami, pri meraní oceníte hlavne tradične vynikajúcu švajčiarsku optiku s vysokou svetelnosťou šošoviek, široké zorné pole a tenký nitkový kríž.

Lacný a spoľahlivý nivelák:
Nivelák Leica NA324 je základný optický nivelačný prístroj s 36 mm objektívom, 2
4 násobným zväčšením obrazu a 360° delením kruhu pre meranie horizontálnych uhlov. Centračná podložka s tromi kovovými skrutkami zaručuje aj po dlhej dobe používania rýchle a pohodlné vyrovnanie stroja, nekonečné pohybovky zas pomáhajú s jemným posunom niveláku pre presné zacielenie na vzdialenú nivelačnú latu. Niveláky Leica NA324 sú vybavené novou generáciou kruhovej libely a prizmatického zrkadla pre pohodlné a rýchle urovnanie nivelačného prístroja.

Nivelák pre domácich majstrov aj malé stavebné firmy:
Leica NA324 je nivelačný prístroj ideálny pre:

  • malé terénne úpravy
  • záhradnú architektúru
  • drobné stavby
  • pokládku zámkovej dlažby
  • výstavbu plotov

Švajčiarska kvalita od Leica Geosystems:
Vďaka viac ako 200 rokom skúseností s vývojom a výrobou špičkovej meracej techniky pre stavebníctvo a geodéziu sú dnes švajčiarske niveláky Leica Geosystems tou najlepšou voľbou pre akýkoľvek projekt. Ťažko by ste hľadali významnú svetovú stavbu, na ktorej nebola použitá meracia technika Leica. Prečo by ste pre seba a svoje projekty kupovali iný nivelák?

Predpredajný servis a nastavenie niveláku zadarmo:
Ak si u nás kúpite nivelačný prístroj Leica NA324, tak pred predajom na vašom prístroji skontrolujeme funkčnosť kompenzátora, hlavnú aj vedľajšiu osovú podmienku, správnu polohu nitkového kríža, presnosť krabicovej libely a v prípade potreby tieto parametre aj nastavíme v našom kalibračnom servise, ktorý je jediným servisným strediskom na Slovensku s akreditáciou od spoločnosti Leica Geosystems.

Garančná prehliadka niveláku zadarmo:
Nivelák Leica NA324 od nás získate spolu s bezplatnou garančnou prehliadkou, ktorá je uplatniteľná v našom servise do 12 mesiacov od zakúpenia nivelačného prístroja. Garančná prehliadka zahŕňa kontrolu funkčnosti kompenzátora, správnej polohy nitkového kríža a presnosti kruhovej libely. Nastavenie prístroja a iné servisné úkony nie sú súčasťou garančnej prehliadky.

Balenie obsahuje:

  • 1 x Leica NA324 nivelačný prístroj
  • 1 x Leica transportný kufor
  • 1 x Manuál

Parametre produktu

OdolnosťIP54
Typ nivelákuZáklad
Zväčšenie objektívu24x
Priemer objektívu36 mm
Objektív plnený dusíkomNie
Komfortný pracovný dosah70 m
Odchýlka pri meraní na 30 m1.7 mm
Stredná kilometrová chybax
Kompenzátorzákladný, vzduchom tlmený

Podobné produkty