OSMO top olej 3058 bezfarebný 0,5l Zobraziť väčšie

OSMO top olej bezfarebný 0,5l

Nové

Balenie: 0,5 l

Viac detailov

19,90 € s DPH

21,65 €

16,58 € bez DPH

Dostupnosť: Na sklade

-1,75 €

OSMO Top olej je špeciálna kombinácia oleja a vosku na bezfarebnú úpravu povrchu nábytku a pracovných dosiek (napr. kuchynských). Náter sa vyznačuje tvrdosťou a odolnosťou povrchu a má veľmi ľahkú údržbu.

Odpudzuje vodu a nečistoty. Škvrny možno ľahko a bez stôp odstrániť. Silne zaťažované miesta alebo poškodenia stačí len jednoducho očistiť a pretrieť bez toho aby boli viditeľné okraje. Nie je potrebné celoplošné obrusovanie a prepracovanie celej plochy. Osmo Top Olej je založený na báze prírodných rastlinných olejov a voskov. Má hustú konzistenciu, ľahko sa nanáša. Matný stupeň lesku je možné zintenzívniť leštením. Osmo Top Olej je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaji, ovocnej šťave, mlieku a vode (podľa DIN 68861-1A). Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny podľa DIN 53 160. Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3.

Farebný odtieň:

  • 3028 bezfarebný hodvábny polomatný
  • 3058 bezfarebný

Výdatnosť: cca 24 m2 / l v 1 náteri, v závislosti na stave dreva. Hodnota sa vzťahuje na hladký, obrúsený povrch. Iné povrchy môžu viesť k rozdielom vo výdatnosti.

Aplikácia: Osmo Top olej aplikujte pozdĺž vlákien dreva s handričkou (nesmie púšťať vlákna). Nechajte uschnúť cca 8 – 10 hod. pri dobrom vetraní. Opakujte 2 – 3 krát. Pri renováciách je zvyčajne jeden náter handričkou postačujúci.

Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste.


Parametre a špecifikácia:
Použitieinteriér

Podobné produkty