OSMO olej na záhradný nábytok sprej 0,4l Zobraziť väčšie

OSMO olej na záhradný nábytok sprej 0,4l

10300060

Nové

Balenie: 400ml

Viac detailov

30,20 € s DPH

25,17 € bez DPH

Do 2 - 3 dní

75,51 € za l

Osmo Olej na záhradný nábytok v spreji je bezfarebný olej, s ktorým sa ľahko pracuje. Preniká hlboko do dreva, zabraňuje napučaniu a vysúšaniu dreva. Nepraská, neolupuje sa a netvorí šupinky. Pre obnovenie náteru stačí povrch bez potreby prebrúsenia jednoducho prestriekať.

Použitie: Osmo Olej na záhradný nábytok chráni, udržiava a zlepšuje vzhľad záhradného nábytku z tíkového dreva a iného tvrdého dreva, vo vonkajšom priestore. Je tiež vhodný ako bezfarebná povrchová úprava pre záhradný nábytok a iné podobne používané povrchy.

Farebný odtieň: 008 Bezfarebný

Výdatnosť: cca 25 m2 / l v 1 vrstve (nevzťahuje sa na sprejové balenie), v závislosti na stave dreva. Hodnota sa vzťahuje na hladký, obrúsený povrch. Iné povrchy môžu viesť k rozdielom vo výdatnosti.

Aplikácia: Osmo Olej na záhradný nábytok v spreji nastriekajte vo vzdialenosti 25 cm a následne pretrite štetcom. Pri aplikácií zakryte okolité plochy, ktoré nemajú byť ošetrené. Stekajúci náter utrite handričkou. Zaistite dostatočné vetranie a nechajte schnúť po dobu asi 12 hodín. Po zaschnutí aplikujte druhý nástrek. Ak náter obnovujete alebo renovujete na už ošetrenú plochu, postačuje zvyčajne jeden nástrek Osmo olejom. Po ukončení práce vyčistite striekací ventil.

Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste.

Parametre produktu

PoužitieExteriér

Príslušenstvo

Prevziať