OSMO tvrdý voskový olej protišmykový R9 Zobraziť väčšie

OSMO tvrdý voskový olej protišmykový R9 3088

Nové

Balenie: 0,75l / 2,5l

Viac detailov

43,88 € s DPH

36,57 € bez DPH

Do 2 - 3 dní

Osmo Tvrdý voskový olej Protišmykový je bezfarebná úprava povrchu podľa DIN 18356 pre všetky drevené podlahy vo vnútorných priestoroch, kde je potrebná vyššia odolnosť proti pošmyknutiu. Osmo Tvrdý voskový olej Protišmykový je vodoodpudivý a oderu odolný a vytvára na dotyk príjemný povrch. Jednoduchá aplikácia bez základovania a medzibrúsenia šetrí čas aj peniaze. Je vyrobený na báze prírodných rastlinných olejov, nepraská, neolupuje sa. Odpudzuje vodu, nenáchylný k zašpineniu, odolný proti ošľapávaniu. Osmo Tvrdý voskový Olej Protišmykový je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaji, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A. Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny podľa DIN 53 160. Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3.

Použitie: Ideálny na ochranu všetkých drevených podláh, pre ktoré je potrebná vyššia odolnosť proti pošmyknutiu. Napr. v obchodoch, vo verejných interiéroch a pod.

Farebný odtieň: 3088 číry polomatný

Výdatnosť: 1 l pri 1 nátere na cca 24 m2, v závislosti na stave dreva. Hodnota sa vzťahuje na hladký, obrúsený povrch. Iné povrchy môžu viesť k rozdielom vo výdatnosti

Aplikácia: Naneste Osmo plochým štetcom, Osmo kefou na natieraniu podláh alebo Osmo valčekom z mikro vlákien naneste tenko v smere vlákien dreva a dôkladne rozotrite. Nechajte schnúť za dobrého vetranie cca. 8 – 10 hodín. Po uschnutí urobte druhú tenkú vrstvu. Pri renovácii plochy už upravenej olejom stačí spravidla jedna vrstva nanesená na čistý a suchý povrch.

Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste.

Parametre produktu

PoužitieInteriér

Príslušenstvo

Prevziať