Leica DISTO One laserový diaľkomer

869159

Nové

Leica DISTO One je švajčiarsky laserový merač vzdialenosti s dosahom merania 20 m, presnosťou ± 2.0 mm.

Viac detailov

94,80 €

79,00 € s DPH

65,83 € bez DPH

Na sklade

-15,80 €

Leica DISTO One je malý jednoduchý a presný laserový merač vzdialenosti od svetového lídra v segmente meracej techniky a vynálezcu prvého laserového diaľkomeru, spoločnosti Leica Geosystems. DISTO One si pre jeho jednoduchú obsluhu a nadštandardnú spoľahlivosť obľúbia nielen domáci majstri, ale aj profesionáli. Prvým stlačením tlačidla ON/DIST diaľkomer zapnete, druhým stlačením rovnakého tlačidla odmeriate vzdialenosť. Jednoduchšie to už nejde.

Laserové meranie. Nič menej.

Leica osekala funkcionalitu modelu DISTO D2 na úplný základ, pretože nie každý potrebuje pokročilé výpočtové funkcie ako napríklad meranie obsahu, objemu alebo výpočet pytagorovej vety, ktoré nájdete v našich drahších diaľkomeroch. Leica DISTO One meria vzdialenosť z bodu A do bodu B, nič menej. Je to perfektný merač vzdialenosti na rýchle presné a pohodlné meranie v interiéri. Jeho kompaktné rozmery a nízku hmotnosť oceníte vtedy, keď potrebujete merať z ťažko dostupných miest, alebo ak potrebujete popri meraní obsluhovať aj iné náradie. Je jedno či potrebujete presne odmerať koľko metrov koberca potrebujete kúpiť do izby, odmerať materiál pre sadrokartónovú priečku alebo potrebujete pripraviť pôdorys novej kuchyne, Leica DISTO One vám pomôže s každým jednoduchým meraním.

Vysoká presnosť a spoľahlivosť merania

Hoci ide o naozaj veľmi malý a lacný diaľkomer, neznamená to, že by Leica znížila svoju úroveň presnosti a spoľahlivosti. Preto Leica DISTO One meria s presnosťou 2 mm, dosah má 20 metrov a s jedným párom mikro tužkových batérií (AAA) môžete zrealizovať niekoľko tisíc meraní.

Balenie obsahuje:

  • 1 x Leica DISTO One
  • 2 x AAA batéria

Parametre produktu

Dosah merania0.2 - 20 m
Presnosť merania± 2.0 mm
Počet riadkov displeja3
Podsvietený displejÁno
Farebný displejNie
Dotykový displejNie
Zabudovaná kameraNie
SklonomerNie
Výklopný dorazNie
Statívový závitNie
FotoaparátNie
P2P meranieNie
Meranie do DXFNie
OdolnosťIP54
Napájanie2 x 1.5 V AAA batéria
Výdrž batérií10 000 meraní
Certifikovaná presnosťPodľa ISO 16331-1
Prenos nameraných dátNie
Aplikácia DISTO PlanNie
Rozmery115 x 43 x 23 mm

Podobné produkty