WAGNER tryska HEA ProTip 213

554213

Nové

Balenie obsahuje:

  • 1 x WAGNER HEA ProTip 213
  • 1 x filter červený (sitko 180 - extra jemné)
  • 2 x tesnenie

Viac detailov

63,95 €

58,00 € s DPH

48,33 € bez DPH

Do 3 dní

-5,95 €

Tryska NIE JE určená pre zariadenie CONTROL SERIES (Control 150M) a CONTROL PRO SERIES (Control Pro 250M, 250R, 350M, 350R) !

Vysoko výkonná airless technológia HEA je označením anglicky High Efficiency Airless = pokročilá technológia trysiek. HEA trysky, vďaka revolučnému dizajnu, umožňujú užívateľovi striekať s menším prestrekom a oveľa nižším tlakom. Pritom udržujú maximálnu kontrolu.

Výhody:

  • Menej prestreku: menší striekací tlak znižuje prestrek s až o 55% menšou spotrebou farby. S nižšou spotrebou materiálu sa zároveň znižuje aj množstvo potrebnej práce, predovšetkým u vnútorných projektov.
  • Maximálna ovládateľnosť: jemne ohraničené okraje prúdu farby zaisťujú lepšie krytie a nadväzovanie jednotlivých pruhov. Tým zamedzujú ostrým linkám na krajoch. To vedie k jednoduchej a ľahko ovládateľnej technike nanášania so zárukou úspešného výsledku aj u menej skúsených užívateľov.
  • Dlhá životnosť: robustná konštrukcia trysky vyrobené z tvrdených karbidov a nižší striekací tlak znamenajú menšie opotrebovanie. Preto je životnosť HEA trysiek až dvojnásobná oproti bežným airless tryskám. Dokonca aj životnosť striekacieho zariadenia sa predlžuje: nižší striekací tlak znamená, že zariadenie a jeho príslušenstvo sú menej namáhané.
  • Kvalita povrchu: HEA zaisťuje rovnomernú a súvislú vrstvu na všetkých povrchoch a preto aj perfektnú výslednú kvalitu nástreku, obzvlášť v porovnaní s konvenčnými aplikáciami ako valčekovanie a natieranie štetcom.
  • Neúnavná práca: i nízky pracovný striekací tlak znamená menšie spätné rázy do pištole a menší tlak v hadici. Preto je práca oveľa príjemnejšia a s menšou únavou.

Parametre produktu

Použitie (materiál)Primery, laky
Priemer otvoru [palce / mm]0.013 / 0.33
Uhol striekania [°]20
Šírka lúča [mm]120
Pištolový filterčervený (sitko 180 - extra jemné)

Podobné produkty