Kana tónovací pigment 80 ml Zobraziť väčšie

Kana pigment tónovací 80 ml

Nové

Balenie: 80 ml

Viac detailov

2,50 € s DPH

2,08 € bez DPH

Na sklade

Modifikovaný tekutý pigmentový koncentrát KANA Pigment je určený pre farbenie farieb a lakov. Najčastejšie sa používa k farbeniu vodou riediteľných akrylátových, emulzných a kriedových farieb. Starostlivo volené zloženie pigmentu umožňuje taktiež farbenie väčšiny rozpúšťadlových farieb nasledovných skupín: alkydové, ftalátové, nitro, chlórkaučukové. Kana pigment je možné používať taktiež k farbeniu vodou riediteľných farieb a niektorých rozpúšťadlových transparentných lakov. V tomto prípade, s ohľadom na chýbajúce plniace látky, dôjde k vytvoreniu efektu transparentného farbenia (napr. zvýraznenie letokruhov dreva).

Farebné odtiene: 25 odtieňov podľa vzorkovníka. Všetky odtiene je možné vzájomne miešať, preto je prakticky možné získať neobmedzené množstvo farieb a odtieňov.

Použitie: Optimálne volené zloženie koncentrátu umožňuje dokonalé premiešanie s farbami. Pigment stačí pridať do farby a dôkladne ručne alebo strojovo premiešať. Počas miešania je nutné vyhnúť sa nadmernému speneniu farby, ktoré zhoršuje aplikačné vlastnosti. Pred použitím sa odporúča odtieň farby vyskúšať, pretože v niektorých prípadoch pri rozpúšťadlových farbách môže dochádzať k odchýlkam. Maximálne odporúčané množstvo k pridaniu do farby je 10%.

Viac informácií o produkte nájdete v letáku.

Prevziať

Podobné produkty