OSMO UV ochranný olej 420 bezfarebný

Nové

Balenie: 0,75l / 2,5l / 25l

Viac detailov

36,30 € s DPH

30,25 € bez DPH

Na sklade

Osmo UV ochranný olej je polomatný, bezfarebný náter na drevo do vonkajšieho prostredia s mimoriadne mnohostrannými možnosťami využitia. Náter nepraská a neodlupuje sa. Ako konečný náter na už upravené drevo, OSMO UV ochranný olej bezfarebný 420 výrazne predlžuje interval renovácie. Ako samostatný náter zamedzuje procesu šednutia ochranným UV faktorom 12 v porovnaní s drevom bez úpravy. Osmo UV Ochranný olej je vybavený aktívnymi prísadami proti plesniam, riasam a hubám. Oživenie náteru sa prevedie jednoduchým pretrením (žiadne prebrusovanie – žiadny jemný prach).

Použitie: Ideálny pre vertikálne drevo, povrchy ako dvere, okná, okenné uzávery (rozmerovo stabilné prvky), garáže, obklady z dreva, balkóny, ploty, prístrešky a letné domčeky (rozmerovo nestabilné prvky). Je tiež vhodný pre bambusové povrchy.

Výdatnosť: cca 18 m2 / l pri 1 nátere, v závislosti na stave dreva. Hodnota sa vzťahuje na hladký, obrúsený povrch. Iné povrchy môžu viesť k rozdielom vo výdatnosti.

Aplikácia: Prípravok naneste v tenkej vrstve plochým Osmo štetcom alebo Osmo valčekom z mikrovlákna v smere vlákien dreva a dôkladne rozotrite. Nechajte schnúť po dobu 12 hodín, pri dobrom vetraní. Potom naneste druhý náter. Pre renovácie zvyčajne postačuje jeden náter.

Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste.

Parametre produktu

PoužitieExteriér

Príslušenstvo

Prevziať

Podobné produkty